TenisoTv: Antrasis teniso mėgėjų vasaros turnyras baigėsi lengvu Roko Žiuko triumfu

TenisoTv komanda ir toliau darbuojasi ties teniso mėgėjų turnyrais. Visai neseniai įvyko Sport24.lt #250 turnyras, kuriame čempionu tapo Paulius Valatka, o šį kartą paaiškėjo TenisoTv #125 turnyro nugalėtojas, kuriuo tapo Rokas Žiukas.

Finalinė šio turnyro diena įvyko birželio 17 dieną, tenisininkai kovas dėl titulo pradėjo nuo pusfinalio etapo. Pirmame pusfinalyje susitiko Povilas Paulauskas (TTR 4)(TTR – TenisoTV reitingas) ir Mindaugas Levickis (TTR 11). Abu žaidėjai nuo pat pradžių pademonstravo norą patekti į finalą, iš pradžių pirmavo Povilas, tačiau jau greitai rezultatą išlygino Mindaugas, o vėliau jį ir persvėrė. Visgi akistata netruko ilgai, o rezultatui esant 4-4 po nesėkmingo smūgio 11-oji TenisoTv raketė patyrė rankos traumą ir pasitraukė.

Antrame pusfinalyje susitiko turnyro nugalėtojas Rokas Žiukas (TTR 3) ir Tomas Žukovas (TTR 10). Abu teniso mėgėjai neužtruko ir reikalus išsiaiškino greičiau nei per valandą, o galutinis pusfinalio akistatos rezultatas 6-0, 6-4.

Į finalą patekę mėgėjai šiek tiek pailsėjo ir stojo į kovą dėl turnyro nugalėtojo vardo. Nuo pat pradžių trečioji teniso namų raketė įrodė savo pranašumą ir lengvai laimėjo pirmą setą 6-1.

Antrasis setas klostėsi panašiai, Rokas visą mačą pirmavo, o Povilas niekaip nerado tinkamo žaidimo prieš stipresnį priešininką. Nors nugalėtojas ir pirmavo, tačiau lengvai mačo užbaigti iš pirmo padavimo nepavyko ir antroji vieta sušvelnino rezultatą.

Visgi galutinis finalo rezultatas 6-1, 6-2 ir Rokas triumfavo pirmame savo turnyre.

Kaip ir praeito turnyro nugalėtojas Paulius Valatka, taip ir Rokas Žiukas nepralaimėjo nei vieno seto šiame turnyre.

Visi keturi žaidėjai buvo apdovanoti prizais, kuriuos įsteigė sporto analitikai Statymai.com, sporto naujienos Sport24.lt bei sveikos mitybos restoranas „Health“.

Prizininkai ir visi kiti dalyviai taip pat džiaugsis reitingo taškais bei reitingais, kurie jau atnaujinti mūsų tinklapyje.

TenisoTv dėkoja rėmėjams už pagalbą. Daugiau informacijos www.tenisotv.lt

Finalinis taškas :

Antroji ir pirmoji vieta Povilas Paulauskas ir Rokas Žiukas:
DSC02963

Trečioji vieta Mindaugas Levickis:
DSC02892

Trečioji vieta Tomas Žukovas:
DSC02897

Visa lentelė:
Turnyras125-Fini-as-22

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts