Tomas Berdychas šiemet nebežais ir galvoja apie karjeros pabaigą

Vienas iš geriausių visų laikų Čekijos teniso žaidėjas ir toliau negali atsigauti po traumų. Tomas Berdychas (ATP 72), kuriam yra šiuo metu yra 33-eji metai žaidžia vieną iš prasčiausių sezonu per pastaruosius 10 metų.

Šiais metais jis sužaidė 22 mačus iš kurių laimėjo 11 ir praleido du didžiojo kirčio turnyrus.

Nors metai prasidėjo tikrai gerai ir jis Australijos didžiojo kirčio turnyre pasiekė ketvirtfinalio etapą, tačiau nuo to turnyro didesnių pasiekimų nebuvo, o žaidėja vis kankino traumos.

‘Tai rezultatas po didelio pasiruošimo, kuris padarė neigiamą efektą mano nugarai. Aš turėjau paruošti savo kūną, tačiau gavosi taip, kad mane kankino uždegimai, o raumenys neatsipalaiduodavo po krūvio" kalbėjo T. Berdychas.

Kol visi žaidė geriausius vasaros turnyrus 72-oji raketė turėjo visiškai kitokią vasarą. Jis per dieną treniruodavosi tik 90 minučių, o kitas laikas buvo laisvas, jis važinėjo dviračiu, keliavo po pasaulį.

‘Aš myliu šitą žaidimą, man patinka jis, aš noriu grįžti į kortą ir galvoti kaip man įveikti tą vieną varžovą, kuris stovi kitoje pusėje, o ne kaip kovoti ir su traumomis. Aš mąsčiau ir apie pasitraukimą, tačiau įdėjau šitiek darbo ir dar nenoriu pasitraukti lengvai." – pridūrė buvusi 4-oji pasaulio raketė.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts