„Us Open“ amerikietiško moterų finalo apžvalga

Šiandien prasidedanti moterų finalo dvikova žada labai įdomią kovą. Akcentas vienas, abi žaidėjos amerikietės ir tas suteikia papildomo ažiotažo „Us Open“ turnyro finale. Finalininkės Madison Keys (WTA 16) ir Sloane Stephens (WTA 83) yra geros draugės ir už teniso korto ribų, tačiau šiandien jų draugystė dings, bent trumpam.

Madison Keys šiek tiek nutolo nuo savo aukščiausios pasiektos pozicijos reitinge, geriausias pasiekimas buvo 7 vieta. Šie metai amerikietei yra ramesni nei įprasta, daug turnyrų buvo praleista ir pasirinkta dalyvauti tik pačiuose geriausiuose. Per šiuos metus žaidėja sužaidė 25 mačus, laimėjo 17 ir pralaimėjo 8, taip pat spėjo iškovoti vieną titulą "Stanford WTA".

Sloane Stephens šiais metais džiaugiasi vėl galinti žaisti tenisą, kitaip nei jos priešininkė, ji buvo priversta ilsėtis dėl kojos traumos. Praėjus beveik metams po traumos žaidėja grįžo į kortus, kuriuose gan greitai sugebėjo grįžti į top100, tačiau iki savo geriausios pozicijos reitinge (WTA 11) dar reiks pakovoti. Šiame Sezone Sloane spėjo sužaisti 18 mačų, iš jų laimėjo 14.

Abi žaidėjos pirmą kartą pateko į didžiojo kirčio finalą, tačiau verta paminėti, jog geresnius rezultatus didžiojo kirčio turnyruose pasiekė Keys Madison, tuo tarpu Sloane Stephens turi žymiai daugiau iškovotų titulų WTA ture. Vienintėlį tarpusavio susitikimą laimėjo Stephens Sloane rezultatu 2:0 WTA Miami turnyre 2015 metais.

View post on imgur.com

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts