„Us Open“ – antradienio dienotvarkė

Antroji „Us Open“ turnyro diena žada būti be galo įdomi. 18:00 vakare mūsų lauks Karolina Pliškova, kuri yra ne tik praeitų metų Us Open finalistė, bet ir dabartinė pirmoji pasaulio raketė. Karolinai kelią pastoti mėgins geriausia Lenkijos žaidėja Magda Linette (WTA reitingas 72). Praeitų metų čempionė Angelique Kerber susitiks su Noami Osaka (WTA reitingas 45), kuri yra viena perspektyviausių žaidėjų Japonijoje.

Trečiasis mačas Artur Ashe korte vyks tarp du kart „Us Open“ didžiojo kirčio nugalėtojo Rafael Nadal (ATP reitingas 1) ir serbo Dušan Lajovič (ATP reitingas 85). Po Rafaelio mačo į kovą stos Roger Federer (ATP reitingas 3), kuris pradės žygį dėl 20 didžiojo kirčio titulo. Šveicaro laukia jaunasis Francis Tiafoe (ATP reitingas 70), kurį šiais metais jau teko įveikti Miami turnyre.

Louis Amstrong korte taip pat bus daug įdomių kovų. Juan Martin Del Potro (ATP reitingas 28), 2009 metų titulo savininkas susikaus su gerą formą demonstruojančiu šveicaru Henri Laaksonen (ATP reitingas 94). Skandalingasis žaidėjas Nick Kyrgios (ATP reitingas 17) surems raketes su savo tautiečiu John Millman (ATP reitingas 235).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts