„Us Open” Pirmos dienos apžvalga

Po pirmosios dienos paaiškėjo pirmieji nugalėtojai, kurie pateko į antrąjį etapą. Iš viso per pirmą dieną buvo sužaista po 32 mačus pas vyrus ir moteris. Kaip ir kasmet staigmenų išvengta nebuvo ir geriausi žaidėjai buvo priversti pasitraukti iš šio prestižinio didžiojo kirčio turnyro.

Vyrų turnyre pasitaikė labai netikėtų rezultatų :
Jack Sock (ATP reitingas 16) pagal skirstymą tryliktoji ir antroji JAV raketė šiame turnyre patyrė netikėtą pralaimėjimą australui Jordan Thompson (ATP reitingas 73). Rezultatu 3:1 (6-2, 7-6(12), 1-6, 5-7, 6-4) Jordan džiaugėsi pergale.

David Ferrer (ATP reitingas 25) turėjo pripažinti Mikhail Kukushkin (ATP reitingas 103) pranašumą, nors iki šio mačo žaidėjai buvo susitikę net 7 kartus ir visus tuos kartus ispanas šventė pergalę. Rezultatu 3:1 (4-6, 6-3, 6-2, 6-1) Kazachstano atstovas keliauja į kitą etapą.
Latvis, Ernest Gulbis (ATP reitingas 255) taip pat keliaują į kitą etapą, jis rezultatu 3:1 (6-4, 63-7, 6-2, 7-5) įveikė italą Alessandro Gianessi (ATP reitingas 91) ir kitame etape susitiks su Kevin Anderson (ATP reitingas 32).

Po pirmosios dienos vyrai atsisveikino su trimis skirstytomis raketėmis.

Moterų pirmoji diena :
Vieną didžiausių staigmenų pateikė Alexandra Krunič (WTA retingas 78) iš Serbijos, ji įveikė 7 pasaulio raketę Johanna Konta iš Didžiosios Britanijos rezultatu (4-6, 6-3, 6-4) , kuriai buvo lipdyta šio turnyro favoritės etiketė.

Marija Sharapova (WTA reitingas 146) taip pat pateikė sensaciją, iš organizatorių gavusi WC (Wild Card – pakvietimą), ji juo puikiai pasinaudojo ir po trijų setų kovos (6-4, 4-6, 6-3) įveikė antrąją pasaulio raketę Simona Halep iš Rumunijos. Tai buvo septintasis susitikimas tarpusavyje ir visus kartus laimėjo žaidėja iš Rusijos.

Amerikietė Venus Williams (WTA reitingas 9) turėjo labai pasistengti, kad įveiktų savo jaunąją priešininkę iš Slovakijos, Viktorija Kuzmova vos 19 metų turinti žaidėja, pirmą kartą dalyvavo Us Open turnyre, sėkmingai įveikusi kvalifikaciją, ji pirmame etape sutiko pačią Venus Williams iš kurios nugvelbė setą, tačiau pergalę šventė amerikietė rezultatu (6-3, 3-6, 6-2). 37 metų Venus, kaip ir kasmet, sėkmingai įveikia pirmąjį etapą.

Po pirmosios dienos pas moteris neliko keturių skirstytų rakečių.

Šiandien startuos antroji diena, bet vis dar pirmasis raundas, tad staigmenų dar turi būti ne viena, o gal ir Ričardas Berankis pateiks netikėtą pergalę.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts