„Us Open“ pusfinalyje jau trys amerikietės, ten vietos neatsirado pirmajai pasaulio raketei (Video)

Po valandos ir trisdešimt keturių minučių paaiškėjo jog šių metų „Us Open“ moterų pusfinaliai bus amerikietiški labiau nei, bet kada. Pirmoji pasaulio raketė Karolina Pliškova per du setus (6-7 3-6) nusileido amerikietei Coco Vandeweghe (WTA 22). Tai ne pirmas kartas, kai Coco didžiojo kirčio turnyre įveikia Karoliną, tai ji buvo padarius ir 2015 metų Wimbledon turnyre.

Mačas buvo labai tvirtas, netgi tvirtesnis nei, kai kurių vyrų šiame turnyre. Per visą mačą žaidėjos nubėgo vos po vieną kilometrą, palyginimui vakar Anastasija Sevastova per tris setus nubėgo virš trijų kilometrų. Pirmoji pasaulio raketė niekaip negalėjo išnaudoti progų laimėti varžovės padavimą, nors jų turėjo 7, iš šių progų pavyko išnaudoti tik dvi, tuo tarpu amerikietė iš penkių progų išnaudojo tris.

Šie metai Coco Vandeweghe labai sėkmingi, ypatingai didžiojo kirčio turnyruose. „Australian Open“ ji pasiekė pusfinalį, kur nusileido Venus Williams trijų setų kovoje. „Wimbledon“ turnyre ji pasiekė ketvirtfinalį, o dabar „Us Open“ ji vėl pusfinalyje.

Statistika :

View post on imgur.com

Video :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts