„Us Open’e“ sunkus išbandymas WTA pirmajai raketei

Pirmoji moterų raketė Karolina Pliškova po sunkios trijų setų kovos įveikė vietinę žaidėją Nicole Gibbs. Kova truko valandą ir keturiasdešimt šešias minutes, per kurias žaidėjos sužaidė tris setus, o galutinis rezultatas (2-6 6-3 6-4) čekės naudai.

Nicole Gibbs (WTA – 127) pagrindinį turnyro etapą pasiekė per kvalifikaciją, pirmąją turnyro kovą dėl lietaus turėjo žaisti dvi dienas, o antrajame sutiko pirmąją WTA raketę ir iš jos nugvelbė setą.

Pirmajame sete Karolina Pliškova buvo lyg užmigus ir varžovei suteikė net 7 progas laimėti jos padavimus, o progų laimėti varžovės padavimus nesusikūrė. Pirmas setas suveikė kaip šaltas dušas, nes kituose setuose Čekijos atstovė pradėjo žaisti žymiai geriau, o amerikietei nebeužteko jėgų priešintis.

Nicolei Gibbs už antro etapo pasiekimą atiteko 86,000 $ ir 70 reitingo taškų, o Karolinos Pliškovos kitame etape lauks Zhang Shuai (WTA – 26) arba Risa Ozaki (WTA – 96).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts