V. Williams nesunkiai pateko į ketvirtfinalį, D. Šapovalovas įveikęs priešininką dainavo pergalės dainą (VIDEO)

Indian Velse netrūksta intrigų, keistenybių ir karštų Kalifornijoje vykstančių kovų. Moterų turnyre Venus Williams (WTA 36) pasiekė ketvirtfinalio etapą nugalėdama Mona Barthel (WTA 97).

Amerikietė pergalę iškovojo rezultatu 6-4, 6-4, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 46 minutes.

Pirmas setas klostėsi permainingai, tačiau buvusi pirmoji pasaulio raketė sugebėjo išlaiykti pranašumą ir laimėti setą. Antrame sete užteko kartą laimėti varžovės padavimų seriją, kad laimėti setą ir akistatą.

Už patekimą į ketvirtfinalį ji gaus 182,000 $ ir 215 reitingo taškų.

Vyrų susitikime Denisas Šapovalovas (ATP 25) lengvai nugalėjo kroatą Mariną Čiličių (ATP 11) per du setus ir pateko į aštuntfinalį.

Kanadietis pergalę pasiekė rezultatu 6-4, 6-2, o korte jie praleido 1 valandą ir 19 minučių.

Abu setus jaunasis žaidėjas laimėjo nesunkiai ir susikūręs pranašumą pirmavo be kluptėlejimų. Tik antrame sete 11-ajai raketei pavyko susikurti dvi progas laimėti varžovo padavimų seriją ir išlyginti rezultatą, tačiau jis to nepadarė.

Už patekimą į aštuntfinalį jis gaus 91,205 $ ir 90 reitingo taškų. O kitame etape jo laukia lenkas Hubertas Hurkačas (ATP 67), kuris antrą kartą per pastarąjį laikotarpį įveikė K. Nišikorį (ATP 7).

Visgi labiausiai visus nustebino pergalės daina po pergalės prieš Kroatijos tenisininką.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts