Viena geriausių Lenkijos teniso žaidėjų A. Radwanska paskelbė apie karjeros pabaigą vos 29-erių metų (VIDEO)

Lenkė Agnieška Radwanska visus nustebino savo pareiškimu socialiniuose tinkluose, kuriame šnekama apie karjeros pabaigą. Šiuo metu žaidėja yra tik 75-oje reitingo vietoje, tačiau per savo karjerą ji ilgą laiką buvo TOP10 žaidėja, o geriausias jos rezultatas antroji reitingo vieta.

Lenkijos tenisininkė per savo karjerą iškovojo net 20 WTA titulų, taip pat ji buvo pasiekus Vimbldono finalą 2012 metais. Ne kartą žaidėją matėme tolimuose didžiojo kirčio turnyrų etapuose, tiesa jai taip ir nepavyko iškovoti didžiausio titulo.

Paskutinį titulą ji iškovojo 2016 metais Pekine, tačiau nuo to laiko jos forma krito, prie to prisidėjo ir traumos bei vestuvės po kurių ji labiau linko laiką leisti su šeima.

2015 metais ji sužaidė 88 mačus iš kurių laimėjo 62, tokie krūviai buvo neįtikėtini, tačiau žaidėja vis tiek žaidė, ko sekoje patirdavo traumas.

Visus nustulbino žaidėjos pasirinkimas, tačiau kitos žaidėjos iš WTA gyrė ją už pasiekimus ir draugystę korte bei už jo ribų.

Agnieška ne kartą tapo gražiausio taško savininke.
Video:

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts