Pamoka : visi žaidėjai turėtu būti atsargūs ir laikyti liežuvį už dantų

Pastarosiomis dienomis visi eskaluoja vieną temą, kuri susijusi su Fabio Fognini (ATP 26) elgesiu mačo metu. Italas ne pirmą kartą pasižymį tokiu “beprotišku” veiksmu korte, retas atvejis kai jis susilaiko nuo komentarų bokštelio teisėjams ar savo priešininkams.

„Us Open“ turnyre savo pirmame ir paskutiniame vienetų mače Fabio Fognini išvadino bokštelio teisėją nepadoriais žodžiais, tačiau tai padarė italų kalba. “troia” ir “bocchinara” kas išvertus į lietuvių kalbą reiškia "laisvo elgesio mergina". Iš pradžių jokių veiksmų nebuvo imtasi, nes korte niekas nemokėjo italų kalbos, bet peržvelgus situauciją po poros dienų, buvo imtasi priemonių. Tuo tarpu pats Fabio Fognini jau buvo spėjęs sužaisti ir keletą mačų dvejetuose. Visgi situacijai tapus aiškiai, jis buvo pašalintas iš turnyro, o visi jo laimėti piniginiai prizai ir taškai anuliuoti.

Taip pat italas už tokį savo elgesį gavo tris baudas : 4,000, 15,000 ir 5,000 dolerių. Baudas skyrė Teniso federacija.

Teniso federacija taip pat pabrėžė jog visi žaidėjai turėtu pasilaikyti nepadorias kalbas sau, nesvarbu kokia kalba jos pasakytos.

Čia galite pamatyti visus Fabio Fognini pasisakymus :(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts