Vokietijoje N. Kyrgioso ir D. Browno šou, tačiau pergalę iškovojo tik pastarasis (VIDEO)

Vokietijoje vykstančiame žolės dangos ATP 250 turnyre dalyvauja ir du įspūdingiausi šios dangos atstovai, kurie pasižymi gražiu žaidimu. Nikolas Kyrgioso (ATP 36) pirmame etape turėjo pripažinti italo Matteo Berrettini (ATP 30) pranašumą per du setus.

Nors australas ir pralaimėjo rezultatu 3:6, 4:6, tačiau šiame susitikime netrūko gražių taškų iš abiejų veikėjų. Visas susitikimas truko vos 54 minutes.

Italas turėjo mažiau laiko pasiruošti naujai dangai, tačiau jam, tai nesutrukdė pasiekti tikrai lengvos pergalės. Tuo tarpu 36-oji raketė vėl atrodė nestabiliai ir nežaidė geriausio teniso.

Kitame susitikime Dustinas Brownas (ATP 170) per du setus nugalėjo australą Džoną Millmaną (ATP 56) ir užsitikrino akistatą prieš geriausią Vokietijos tenisininką, savo tautietį Aleksanderį Zverevą (ATP 5).

Galutinis susitikimo rezultatas 6:4, 7:6, o korte jie praleido 1 valandą ir 14 minučių.

Pirmą setą pavyko pradėti sėkmingai vokiečiui, kuris iš karto įgijo pranašumą laimėjęs varžovo padavimo seriją ir išlaikė jį iki partijos pabaigos. Antrame sete vyko kur kas aršesnė kova, o Dž. Millmanas buvo arti išlyginto bendro rezultato. Visgi jam nepavyko išnaudoti susikurto pranašumo, nors jis ir turėjo seto tašką, o D. Brownas išlygino rezultatą geimais ir po pratęsimo iškovojo pergalę.