Atviras kelias L. Dončičiui? Galimas pirmas NBA naujokų biržos šaukimas šį sezoną nebežais

Nors Europoje visi matydami Luka Dončičiaus žaidimą teigtų, jog jis ir turi būti pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas 2018-aisiais, taip mato ne visi. Už Atlanto labiau yra žiūria į vietinius krepšininkus, o aukščiausi šaukimai ir yra prognozuojami būtent jiems.

Beveik vienareikšmiškai buvo teigiama, jog Michaelas Porteris taps pirmuoju šios biržos šaukimu, tačiau „Missouri“ universiteto garbę ginantis krepšininkas patyrę sunkią traumą. Skelbiama, kad amerikiečiui bus atlikta nugaros disko operacija, dėl kurios jis turėtų praleisti likusį sezoną.

Būtent nbadraft.net matė M. Porterį kaip pirmąjį NBA naujokų biržos šaukimą. Už jo rikiuojasi DeAndre Aytonas, po to Marvinas Bagley ir tik ketvirtas yra L. Dončičius.

M. Porteris spėjo pasirodyti tik vienose NCAA rungtynėse, o aikštėje viso labo praleido 2 minutes per kurias pataikė vieną dvitaškį ir atkovojo du kamuolius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts