„Cavaliers“ strategas pažėrė komplimentų Europos talentui

Klivlendo „Cavaliers“ ekipos naujokas Cedi Osmanas labai daug laiko pasireikšti negauna, o jo statistiniai rodikliai visiškai neišsiskiria tarp komandos draugų.

Nepaisant to, 22-ejų metų turkas jau užkariavo komandos trenerio Tyronno Lue simpatijas. Komplimentų jam nepagailėjo ir komandos veteranas Kyle‘as Korveris.

„Pats svarbiausias dalykas apie Cedi yra tai, kad jis nebijo ir man tai labai patinka. Jis pridarys klaidų, bet tai yra buvimo jaunu ir naujoku dalis. Bet jis tikrai kovos ir jis nieko nebijo“, – teigė T. Lue.

Pats krepšininkas teigė, kad dėl baimės turėjo šiek tiek problemų karjeros pradžioje, tačiau apie tai daugiau nebegalvoja. „Turkijoje, pirmi keli mėnesiai buvo sunkūs man. Gal dėl to, kad buvau jaunas. Dabar esu vyresnis ir nejaučiu jokio streso.

Daugiau nebebijau ir ties tuo tikrai dirbau. Mano svajonė buvo būti NBA žaidėju ir neturiu jokios priežasties bijoti“, – kalbėjo C. Osmanas.

Jo komandos draugas K. Korveris taip pat pastebėjo gerą turko charakterį: „Jis yra puikus vaikis. Jis visada šypsosi ir yra laimingas būdamas NBA. Jis yra laimingas, kad gali dirbti. Jis yra laimingas, kad būna rūbinėje. Jis turi nuostabią energiją ir tai labai padeda komandai.

Manau, kad visi gerbia jo žaidimą. Jis tikrai turės šviesią ateitį“, – kalbėjo snaiperis.

Šį sezoną krepšininkas aikštėje pasirodė 14-oje rungtynių ir vidutiniškai joje praleisdavo 5,2 minutės. Per jas turkas spėja pelnyti po 1,6 taško ir atkovoti po 1,4 atšokusio kamuolio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts