Katastrofiška antra rungtynių dalis ir triuškinanti „Cavs“ nesėkmė Orlande (VIDEO, REZULTATAI)

Vis dar iš duobės bandanti iš lipti Klivlendo „Cavaliers“ ekipa per pirmuosius du kėlinius Orlande priminė NBA vicečmpionų žaidimą.

Tačiau po ilgosios pertraukos subyrėjusi „Cavs“ kariauna 98:116 turėjo pripažinti namuose žaidusios „Magic“ pranašumą.

Jau po pirmojo kėlinio „Cavaliers“ pirmavo 43:31, o per antrąjį pridėjo dar 4 taškų pranašumą, kas leido į rūbinę patraukti pirmaujant itin saugiai – 67:51.

Tačiau po pertraukos viskas ir apsivertė. „Magic“ per kiek daugiau nei 4 minutes spurtavo 20:4 ir rezultatas tapo lygus – 79:79. Į rungtynes sugrįžę aikštės šeimininkai išlaikė lygią kovą iki pat kėlinio pabaigos.

Tačiau lemiamo ketvirčio metu nusprendė atsakyti į visus klausimus. „Magic“ per ketvirtą kėlinį praleido vos 9 taškus, laimėjo 24:9 ir itin užtikrintai įveikė „Cavs“.

Klivlendo ekipa sužaidus minutę smeigė tritaškį ir savo sąskaitoje turėjo 92 taškus. Tačiau kitas taškas buvo pelnytas likus žaisti tik 2:35, kai vieną baudos metimą pataikė L. Jamesas (93:111). O taškus iš žaidimo pelnė likus žaisti tik 2:14, kai Channingas Frye pataikė dvitaškį.

„Cavaliers“ gretose L. Jamesas pelnė 25 taškus (10 atk. kam.), po 12 pridėjo Jeffas Greenas, J.R. Smithas (4/6 trit.) ir Tristanas Thompsonas (9 atk. kam.), Dwyane‘as Wade‘as ir Isaiah Thomasas (8 rez. perd.) pelnė po 11.

„Celtics“ komandoje Jonathonas Simmonsas pelnė 34 taškus, Evanas Fournier pridėjo 19, Bismackas Biyombo 11 (8 atk. kam.), o Elfridas Paytonas (8 rez. perd.) ir Mario Hezonja po 10.

Memfio „Grizzlies“ 82:108 Atlantos „Hawks“
Hjustono „Rockets“ 123:113 Bruklino „Nets“
Milvokio „Bucks“ 103:89 Niujorko „Knicks“
Vašingtono „Wizards“ 102:115 Filadelfijos „76ers“