„WTA“ Moterų galutinis metų turnyras gali būti išplėstas iki 16 dalyvių?

Kaip skelbia Tennisworldusa.org nuo 2019 metų gali įvykti pakitimai moterų finaliniame turnyre. Dabartinė situacija aiški tik iki 2018 metų, kol Singapūras turi sutartį su „WTA“ ten finalai ir vyks jau įprastu formatu, tačiau jų sutartis pasibaigs 2018 ir tuomet bus įmanomi nauji scenarijai.

Jau praeitais metais vykstant moterų turnyrui Sankt Peterburgo mieste kilo kalbų, kad po kažkiek metų būtent čia persikels moterų galutinis metų turnyras. Šiemet tą dar kartą patvirtino Sankt Peterburgo turnyrų direktorius Alexander Medvedev.

Rusijos miestas nėra vienintelis, kuris nori surengti tokį turnyrą. Dar yra kiti penki miestai, kurie mielai priimtu „WTA“ finalus pas save.

Alexander Medvedev sako „Mes susitiksime su WTA oficialiais atstovais Singapūre. Kol kas turnyro naujas formatas nėra patikslintas, bet kol kas mum naujasis turnyro įsivaizdavimas nėra priimtinas, nes 16 žaidėjų finalas bus kaip paprastas turnyras ir praras savo prasmę. Sprendimas kas rengs WTA finalus vietoje Singapūro paaiškės tik kitų metų vasario mėnesį, tačiau konkurencija didelė, konkurse dalyvauja Mančesterio miestas, trys Azijos miestai ir dar vienas nežinomas dalyvis“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts