Aiškaus lyderio neradęs „Žalgiris“ nusileido CSKA

Kauno „Žalgiriui“ (3-11) nepavyko pratęsti pergalingos serijos namuose. Jure Zdovco auklėtiniai Kaune 51:73 (18:19, 10:11, 11:27, 12:16) nusileido Maskvos CSKA (9-5) ekipai, kuriai tai buvo jau ketvirtoji pergalė iš eilės.

Rungtynes abi komandos pradėjo gan slogiai ir sunkiai rinko pirmuosius taškus. Nors pirmajame kėlinyje abi komandos rungtyniavo taškas į tašką, kauniečių strategas Jure Zdovcas vis tiek liko nepatenkintas savo komandos gynyba.

Antrasis kėlinys, kaip ir pirmasis prasidėjo labai vangiai. Kauniečiai per pirmąsias tris kėlinio minutes pelnė vos 2 taškus, o tuo pasinaudodami CSKA krepšininkai pabėgo į priekį 29:20 bei privertė Jure Zdovcą vėl prašyti minutės pertraukėlės. Po pasitarimo sugrįžę kauniečiai atrodo paklausė stratego pastabų ir surengę spurtą 8:0 prieš ilgąją pertrauką leido svečiams turėti vos 2 taškų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę kauniečiai ir vėl klimpo puolime ir nespėjo rungtyniauti pagal CSKA diktuojamą žaidimo tempą. Maža to „Žalgiris“ vien trečiajame kėlinyje suklydo net 7 kartus, o tai leido svečiams prieš lemiamą ketvirtį turėti net 18 taškų pranašumą.

Ketvirtąjį kėlinį „Žalgiris“ vėl pradėjo lėtais taškais, tačiau keletas sėkmingų atakų paeiliui leido sumažinti atsilikimą iki 12 taškų. Nors įpusėjus kėliniui kauniečiai dar bandė kabintis į žaidimą, tačiau lemiamu metu šaltus nervus pademonstravę CSKA krepšininkai šventė pergalę.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė dvigubą dublį užfiksavęs Nikola Milutinovas, kuris per 26 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (8/9 dvit., 3/3 baud.) ir atkovojo 12 atšokusių kamuolių.

Žalgiriečių gretose geriausiai pasirodė Joshas Nebo, kuris per 28 ant parketo praleistas minutes pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 3/5 baud.) ir atkovojo 7 atšokusius kamuolius.