Dramą Atėnuose išgyvenusi „Barcelona“ pratęsė pergalingą žygį Eurolygoje

Eurolygos dvigubą savaitę „Barcelona“ (14-2) užbaigė iškovojusi dar vieną dramatišką pergalę. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykos rungtynėse 85:82 (26:26, 15:23, 27:15, 17:18) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (4-12) ir pasiekė jau aštuntąją pergalę iš eilės stipriausiame senojo žemyno turnyre.

Prieš ilgąją pertrauką į gilią duobę įkritusi „Barcelona“ atsilikinėjo 13 taškų, tačiau iš po rūbinės sugrįžę katalonai surengė spurtą 14:2 ir persvėrė rezultatą. Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkų puikūs reidai po krepšiu leido rezultatą sušvelninti iki vos vieno taško, tačiau Kyle’o Kuričiaus baudų metimai leido išsaugoti „Barcelonai“ pergalę.

Rokas Jokubaitis ant parketo praleido 26 minutes ir pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Barcelona“ ekipoje rezultatyviausiai pasirodė Nikola Mirotičius, kuris per 30 minučių pelnė 20 taškų (5/6 dvit., 1/4 trit., 7/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.