„Rockets“ sukomplikavo „Timberwolves“ situaciją, „Blazers“ laimėjo 13-ą kartą iš eilės (VIDEO, REZULTATAI)

Hjustono „Rockets“ ir toliau rodo užtikrintą žaidimą, o šį kartą 129:120 buvo įveikta ir Minesotos „Timberwolves“.

„Rockets“ pabėgo antrajame kėlinyje ir į pertrauką išėjo turėdama 21 taško persvarą. Nepaisant to, ketvirtąjį kėlinį „Timberwolves“ pradėjo spurtu 11:0 ir „Rockets“ pranašumas ištirpo iki 7. Vis dėlto aikštės šeimininkams dar labiau priartėti nepavyko.

Šios rungtynėse neapsėjo ir be apsistumdymų. Į konfliktą ketvirtajame kėlinyje įsivėlė Gorgui Diengas, Chrisas Paulas ir Geraldas Greenas. Pastarasis buvo išvarytas aikštės.

Geriausias rungtynes vilkėdamas „Timberwolves“ marškinėlius sužaidė Derrickas Rose‘as. Įžaidėjas per 19 minučių pelnė 14 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Po šio pralaimėjimo „vilkai“ nukrito į aštuntąją Vakarų konferencijos vietą ir devintoje vietoje esančią Denverio „Nuggets“ jie lenkia dvejomis pergalėmis.

„Rockets“ gretose rezultatyviausiai žaidė Jamesas Hardenas pelnęs 34 taškus (12 rez. perd., 12/12 baud.), C. Paulas pridėjo 18 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Clintas Capela pelnė 16 (12 atk. kam.), Ryanas Andersonas 14, o G. Greenas ir P.J. Tuckeris po 12.

„Timberwolves“ ekipoje Jeffas Teague pelnė 23 taškus (11 rez. perd.), Andrew Wigginsas 21, Karlas-Anthony Townsas (18 atk. kam.) ir Jamalas Crawfordas pridėjo po 20, Nemanja Bjelica 15, o D. Rose‘as 14.

Tuo metu Portlendo „Trail Blazers“ 122:109 susitvarkė su Los Andželo „Clippers“ krepšininkais.

Tai Portlendo ekipai buvo 13-oji pergalė iš eilės.

„Blazers“ po pertraukos susikūrė dviženklę persvarą ir ją laikė išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Po šios pergalės „Blazers“ ir vėl lenkia Oklahomos „Thunder“ viena pergale, nors yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau negu ketvirtoje vietoje esanti OKC. Tuo metu „Clippers“ jau trimis pergalėmis atsilieka nuo 8-oje vietoje esančios „Timberwolves“. Tiesa, „Clippers“ yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.

„Trail Blazers“ į pergalę vedė 23 taškus pelnęs Damianas Lillardas, Maurice‘as Harklessas ir C.J. McCollumas pridėjo po 21, Jusufas Nurkičius 17 (12 atk. kam.), o Al-Farouq Aminu 16 (8 atk. kam.).

„Clippers ekipoje Lou Williamsas pelnė 30 taškų, Montrezlas Harrellas pelnė 24 taškus, Austinas Riversas 15, o Tobias Harrisas 11.

Bostono „Celtics“ 89:108 Naujojo Orleano „Pelicans“