M. Jordanas: man nereikia, jog mane vadintų geriausiu visų laikų krepšininku

Daugumos sirgalių geriausiu visų laikų krepšininku laikomas Michaelas Jordanas teigia, kad jam tokie epitetai nėra aktualūs.

NBA epochoje yra išskiriami keturi žaidėjai – Wiltas Chamberlainas, M. Jordanas, Kobe Bryantas ir dabar ant parketo vis dar plušantis LeBronas Jamesas.

Šarlotės "Hornets" savininku esantis M. Jordanas teigia, kad negali savęs vadinti geriausio, kai nėra žaidęs su dar prieš tai buvusiomis krepšinio legendomis.

"Man nereikia, jog mane vadintų geriausiu visų laikų krepšininku, nes tai kažkiek žemina Wiltą Chamberlainą, Jerry Westą ir kitus vyrukus, kurie nuostabiai žaidė iki manęs ir aš neturėjau galimybių su jais pasivaržyti.

Man labai būtų patikę prieš juos žaisti, tačiau taip neįvyko. Jeigu sakote, kad aš esu geresnis nei jie, tai yra tik jūsų nuomonė. Aš tai priimu tik kaip nuomonę. Jeigu manęs paklausite, aš niekada nepasakysiu, kad esu geriausias krepšininkas istorijoje", – savo interviu sakė M. Jordanas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts