Kinijos krepšinio klubai svarsto galimybę atsisakyti legionierių

Kinija gali atsisakyti legionierių

Jau pastaruosius keletą metų Kinijoje netilo kalbos, kad nemažas kiekis į šią šalį atvykstančių rungtyniauti legionierių užima svarbius vaidmenis pajėgiausiuose šios Azijos krepšinio milžinės klubuose, o tai neva stabdo vietinių krepšininkų tobulėjimą bei progresą.

Atlikus apklausą, paaiškėjo, jog net 15 iš 20 CBA klubų pasisako už nacionalines pirmenybes, kuriose rungtyniautų tik kinai. Vieninteliai 5 klubai, panorę toliau rungtyniauti su svetimšaliais savo sudėtyse, buvo Pekino „Ducks“, Čingdao „Eagles“, Guangdžou „Loong Lions“, Fudžou „Sturgeons“ ir Ningbo „Rockets“.

Nors galutinis sprendimas dėl legionierių buvimo ar nebuvimo CBA ekipose dar nėra priimtas, kinams atsisakius užsieniečių, nemaža jų dalis veikiausiai grįžtų į Europos klubus, o Senojo žemyno krepšinio aistruoliai išvystų daug garsių ir pajėgių krepšininkų savo mylimose ekipose.

Primename, jog nuo 2017 metų Kinijoje žaidžia Donatas Motiejūnas. Pastarajame sezone Sindziango „Flying Tigers“ gretose žaidęs 30-metis 213cm aukštaūgis fiksavo 21,6 taško bei 13,7 atkovoto kamuolio vidurkius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts