Galingas J. Valančiūno dvigubas dublis neišgelbėjo nuo pralaimėjimo „Jazz“ ekipai

NBA lygoje žaidžiantis lietuvis surengė dar vieną galingą pasirodymą, tačiau nepadėjo komandai iškovoti pergalės. Memfio „Grizzlies“ (5-13) su Jonu Valančiūnu turėjo pripažinti Jutos „Jazz“ (12-7) komandos pranašumą rezultatu 94:103 (24:22, 31:18, 18:35, 21:28).

Susitikimas prasidėjo atkakliai, tačiau mūsiškiui pirmą kėlinį pavyko laimėti pora taškų. Antrame ketvirtyje situacija buvo dar geresnė ir „Grizzlies“ susikūrė dviženklį pranašumą. Visgi, antroji rungtynių dalis nebuvo tokia sėkminga ir varžovai sugebėjo ne tik panaikinti deficitą bet ir išsiveržti į priekį.

J. Valančiūnas per 32 minutes pelnė 22 taškus (0/2 tritaškiai) ir atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir pats gavo vieną.

Jam talkino B. Clarke su 13 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo B. Bogdanovičius su 33 taškais, D. Mitchellas pridėjo 20