Eurolygos debiutantų mūšyje – „Monaco“ pergalė po pratęsimo

Penktadienio vakarą Eurolygoje antrąją pergalę iš eilės iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (2-0) ekipa. Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai išvykos rungtynėse tik po pratęsimo 88:80 (18:15, 21:20, 11:23, 24:16, 14:6) nugalėjo Kazanės UNICS (0-2) krepšininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė iš tiek pat galimų.

Donatas Motiejūnas rungtynes pradėjo starto penkete. Lietuvis ant parketo iš viso praleido 18 minučių ir surinko 5 taškus (0/1 trit., 1/3 dvit., 3/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Rungtynėse „Monaco“ ekipa pergalę galėjo iškovoti dar per pagrindinį laiką, tačiau likus žaisti vos 2 sekundes svečiams atsilikinėjant 1 tašku Mike’as Jamesas nesugebėjo realizuoti vienos iš dviejų baudų metimo ir ekipoms teko žaisti pratęsimą, kurio metu absoliučiai dominavusi „Monaco“ ekipa išplėšė pergalę.

„Monaco“ ekipoje rezultatyviausiai pasirodė amerikietis Donta Hallas, kuris per 27 minutes pelnė 16 taškų (7/9 dvit., 2/2 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.