„Rytas“ pusfinalio starte iškovojo triuškinančią pergalę

Vilniaus „Rytas“ Lietuvos krepšinio lygos pusfinalį pradėjo įspūdinga pergale. Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 97:72 (24:16, 32:23, 21:14, 20:19) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė 1-0.

Vilniečiai rungtynes pradėjo užtikrintai ir vien pirmajame kėlinyje realizavo 4 iš 5 tolimus metimus ir prieš antrąjį ketvirtį išsiveržė į priekį 8 taškais. Antrajame ketvirtyje „Ryto“ krepšininkai ir toliau varpė krepšinio tinklelį tolimais metimais. Šeimininkai antrajame kėlinyje išmetė net 13 tritaškių iš kurių tikslą pasiekė 7, o tuo tarpu „Lietkabelis“ nesugebėjo nė karto pataikyti iš toli. Po dviejų kėlinių rytas jau turėjo 17 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos tempo nemažinę šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Martynas Echodas, kuris per 18 žaidimo minučių pelnė 14 taškų (5/5 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose labiausiai išsiskyrė Džordže Gagičius, kuris per 19 minučių pelnė 17 taškų (8/11 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Atsakomosios rungtynės vyks ketvirtadienį, Panevėžyje.