Įsiplėsti apie teisėjavimą nenorėjęs Jasikevičius: „Geriau pinigus skirti Kaukėno fondui“ (VIDEO)

Šarūnas Jasikevičius penktadienį po rungtynių įvykusioje spaudos konferencijoje buvo itin nekalbus, tačiau priežatys buvo paaiškinamos – žalgiriečiai antrą kartą šiame sezone tik per plauką liko nuo pergalės prieš CSKA.

"Žalgiris" namų arenoje turėjo susitaikyti su devinta nesėkme. Daug kalbų po rungtynių sukėlė Derricko Waltono nesportinė pražanga paskutinėmis mačo minutėmis, tačiau Šaras apie tai įsiplėsti nebuvo linkęs.

"Visu pirma norisi padėkoti fanams, kurie jau seniai išpirko bilietus į šias rungtynes. Tai mums dar vienas sunkus pralaimėjimas, kuris parodo, kad galime kautis su visais, su visomis mūsų problemomis. Esu kažkiek nepatenkintas, nes jautėsi, kad komanda kažko laukia. Nežinau, ko ji laukia. Gal per šventes blogai sudėliojome treniruočių procesą.

Rungtynių pradžioje atrodė, kad CSKA yra labiau motyvuota ir tai mane nuvylė. Vėliau pradėjome žaisti solidžiau. Nemanau, kad labai gerai, bet solidžiau. Mus gelbėjo keitimasis ginamaisiais. Gale viską lėmė detalės, o jos buvo ne mūsų naudai", – pasisakė strategas.

Įvertinti nesportinės pražangos nesiryžęs Jasikevičius nebuvo linkęs atskleisti, ką po rungtynių kalbėjo su mačo arbitru: "Tegul tai lieka tarp mūsų. Pinigų už dyką jiems niekas nedalins. Nenoriu gauti baudos. Geriau kokiam Rimo Kaukėno fondui tuos pinigus skirti, žinau, kad Rimas jais pasirūpins iš širdies."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts