D. Sabonis žaidė daugiausiai, bet „Pacers“ vis tiek suklupo (VIDEO)

Indianos „Pacers“ ekipa naujųjų metų išvakarėse neatsilaikė prieš Minesotos „Timberwolves“ ir 2017-uosius užbaigė pralaimėjimu 90:107.

„Pacers“ ekipa jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį deficitą (13:23), o viskas prasidėjo nuo to, kad „Timberwolves“ rungtynes pradėjo spurtu 17:0. Antrojo kėlinio metu „Timberwolves“ prie savo persvaros pridėjo dar tašką, o trečiojo kėlinio metu išsprendė visus likusius uždavinius.

Po pertraukos „Timberwolves“ išėjo susikaupusi, o ketvirtį laimėjo net 38:20. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, o jo metu „Pacers“ deficitą sumažino iki padoraus.

Vienu metu „Pacers“ atsiliko net 29 taškų skirtumu. Po Jamalo Crawfordo dvitaškio likus 5 sekundėms iki trečiojo kėlinio pabaigos Minesotos ekipa pirmavo jau 87:58.
Šiose rungtynėse Domantas Sabonis aikštėje praleido 29 minutes ir tai buvo ilgiausiai iš visos komandos. Vos vienas startinio penketo žaidėjas, Lance‘as Stephensonas, žaidė daugiau negu 21 minutę. Gynėjas aikštėje išbuvo 22 minutes.

D. Sabonis spėjo pelnyti 8 taškus (3/8 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir po dukart prasižengė bei suklydo.

„Pacers“ ekipoje ir vėl nežaidė Victoras Oladipo, o tai buvo jau ketvirtasis Indianos komandos pralaimėjimas.

„Timberwolves“ į pergalę vedę Jimmy Butleris pelnęs 26 taškus (8/11 dvit., 10/11 baud., 3 per. kam.), 18 pridėjo Karlas-Anthony Townsas (14 atk. kam.), 17 pridėjo Tajas Gibsonas (9 atk. kam.), o 14 pelnė Andrew Wigginsas.

„Pacers“ ekipoje rezultatyviausias buvo Joe Youngas, kuris yra tolimas Paulas George‘o pusbrolis, pelnęs 20 taškų, 13 pridėjo Bojanas Bogdanovičius, 10 pelnė Cory Josephas.