A. Kavaliauskas išvyko su „Žalgiriu“ į Maskvą (+ Š. Jasikevičiaus komentaras)

Kauno "Žalgiris" išvyko į Rusijos sostinę, kur jų ketvirtadienį lauks dar viena gyvybiškai svarbi Eurolygos dvikova su Maskvos srities "Chimki".

"Chimki" gretose yra įvykę pokyčiai – komandos vairą perėmė Rimas Kurtinaitis. Praėjusią savaitę rusai taip pat patyrė nesėkmę Eurolygoje, todėl ir jiems šių rungtynių reikšmė yra didžiulė.

"Žalgiris" prieš dvikovą sulaukė gerų naujienų – su komanda kartu į Maskvą išskrido aukštaūgis Antanas Kavaliauskas. Nate'as Woltersas su Brandono Davieso taip pat yra pasiruošę dvikovai.

"Vakar Antanas treniravosi su komanda. Tikėkimės, šį vakarą jis dar pasitreniruos, o rytoj žiūrėsime, kiek jis galės padėti rungtynėse.

Nate'as jaučiasi gerai, su juo viskas gerai. Brandonas taip pat vakar dalyvavo treniruotėje, bandys žaisti", – žaidėjų fizinę būklę pakomentavo Š. Jasikevičius.

Kalbėdamas apie pačius varžovus, Šaras pridūrė: "Rimas spėjo įvesti naujų detalių, pakeista jų gynybos sistema. Dabar jie žaidžia agresyviau du prieš du situacijose, bando rungtyniauti greičiau.

Įsivedė naujų opcijų puolime, kai kurie deriniai yra iš seniau Kurtinaičio treniruotų komandų. Dar laikotarpis nėra didelis, tačiau praėjo dvi dienos po "Saratovo" rungtynių, galbūt, dar įsivedė naujovių."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts