J. Valančiūno dvigubas dublis nublanko prieš fantastišką J. Hardeno pasirodymą

Dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje patyrė lietuvio klubas, kuris ir toliau stringa sezono starte. Jonas Valančiūnas su Memfio „Grizzlies“ (1-5) namuose 100:107 (28:33, 32:29, 16:22, 24:23) nusileido Hiustono „Rockets“ (4-3) su Jamesu Hardenu priešakyje.

Rungtynės lietuvio ekipai tikrai nebuvo prastos ir jie priešinosi nuo pirmų minučių. Visgi, antroji rungtynių dalis klostėsi sėkmingiau varžovams, kurie susikūrė nedidelį pranašumą ir jį išlaikė.

J. Valančiūnas per 24 minutes pelnė 10 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą.

J. Morantas vėl buvo rezultatyviausias su 23 taškais.

Priešininkų komandoje spindėjo J. Hardenas, kuris per 38 minutes pelnė 44 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.