L. Dončičius pasirodė blankiai puolime prieš L. James’ą, o „Lakers“ šventė pergalę (VIDEO)

Dviejų kartų ir Atlanto vandenyno pusių susidurime triumfavo patyrusio amerikiečio klubas. Lebron'as James'as su Los Andželo "Lakers" (13/9) namuose nugalėjo slovėno Luka Dončičiaus atstovaujama Dalaso "Mavericks" (10/10) komandą rezultatu 114:103 (22:32, 31:26, 25:17, 36:28).

Nors pirmą kėlinį geriau sužaidė svečiai, tačiau jau atrame Los Andželo komanda atsigavo ir pradėjo rodyti geresnį krepšinį, o vėliau laimėjo visus likusius kėlinius ir triumfavo akistatoje.

Kaip įprasta L. James'as vedė savo komandą į pergalę ir per 32 minutes pelnė 28 taškus, jam talkino Kyle Kuzma, kurio sąskaitoje 15 taškų.

Jaunasis slovėnas šiose rungtynėse atrodė blankus puolime ir sužaidė vieną iš prasčiausių sezonų mačų, jis per 32 minutes surinko vos 6 taškus (2 metimai iš ir 13), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, taip pat perėmė 3 ir blokavo 2 varžovų metimus, bet prarado 3 kamuolius ir prasižengė 3 kart.