L. Dončičius nėra tikras ar į NBA kelsis jau kitą sezoną

Slovėnijos krepšinio talentas Luka Dončičius pripažino, jog neatmeta galimybės dar bent metams likti Europoje.

Nors „Real“ atstovui yra prognozuojamas pirmasis kitų metų NBA naujokų biržos šaukimas, paklaustas ar tikrai jau kitąmet žais NBA jis Super Euroleague žurnalui atskleidė, jog nėra garantuotas dėl persikėlimo už Atlanto jau ateinančią vasarą.

„Aš negaliu to patvirtinti. Visų pirma pažiūrėkime kaip susiklostys šis sezonas. Niekas nežino, kas jų laukia ateityje“, – kalbėjo L. Dončičius.

18-metis šį sezoną Eurolygoje pirmauja tiek pagal naudingumą (26,4 naudingumo balų per rungtynes), tiek pagal pelnomus taškus (19,7 taško per rungtynes), o jo paties teigimu, tokius rezultatus atneša jo įdedamas darbas ir požiūris į krepšinį.

„Aš treniruojuosi labai sunkiai, tačiau svarbiausia mėgautis tuo ką darai. Asmeniškai, kai aš nesimėgauju žaidimu, aš rungtyniauju blogai. Aš manau, kad tai yra labai svarbus dalykas tiek man, tiek mano komandos draugams. Mums visiems reikia pasilinksminti aikštėje“, – teigė slovėnas.

Šį sezoną L. Dončičius taip pat renka po 6,4 atkovoto kamuolio bei 4,1 rezultatyvaus perdavimo per susitikimą, o jo vedama Madrido „Real“, nepaisant užklupusios traumų virtinės, yra iškovojusi penkias pergales ir patyrusi keturis pralaimėjimus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts