Europos taurėje „Lietuvos rytas“ pirmąją pergalę iškovojo sutriuškindamas „Fiat“

Po trijų pralaimėjimų iš eilės Europos taurės TOP 16 etape, Vilniaus „Lietuvos rytas“ iškovojo triuškinamą pergalę namuose.

Po pralaimėjimo varžovams išvykoje, vilniečiai namuose 101:68 sutriuškino „Fiat“ komandą ir iškovojo pirmąją pergalę Europos taurės Top 16 etape.

Antrųjų tarpusavio rungtynių pirmasis kėlinys visiškai nepriminė pirmojo komandų mačo – „Fiat“ pirmavo tik pačioje mačo pradžioje (3:4), tačiau tuomet „Rytas“ laimėjo atkarpą 7:0 ir įgijo persvarą (10:4).

Kiek vėliau Martyno Echodo ir Traviso Petersono duetas leido vilniečiams įgyti dviženklį pranašumą (21:9), o po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo net 16 taškų persvarą (30:14).

Antrajame kėlinyje vilniečiai ir toliau didino savo persvarą – prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 24 taškai (54:30).

Trečiojo kėlinio metu italams pavyko išlyginti žaidimą, tačiau per visą kėlinį jiems taip ir nepavyko priartėti – „Lietuvos rytas“ visą kėlinį pirmavo didesne nei 20 taškų persvara, o po trijų kėlinių jų pranašumas ir toliau siekė 24 taškus (77:53).

Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas, kuriame vilniečiai dar labiau padidino savo persvarą bei iškovojo užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Lietuvos rytas“: M. Echodas 22, B. Magden 15, J. Barron 14, T. Peterson 12, R. Giedraitis 10.

„Fiat“: G. Poeta 14, D. Washington, L. Patterson ir A. Iannuzzi po 10