Giedraičio vedama „Bakonia“ sutriuškino ASVEL

Eurolygoje Vitorijos „Baskonia“ (5-9) sugrįžo į pergalių kelią. Neveno Spahija auklėtiniai namuose 91:66 (19:19, 26:25, 24:11, 22:11) jokių vilčių nepaliko Vilerbano ASVEL (7-7) krepšininkams, kuriems tai ketvirtoji penktoji nesėkmė per pastaruosius šešis susitikimus.

Pirmuosius du kėlinius abi ekipos rungtyniavo taškas į tašką, o aiškaus favorito nesimatę. Vis tik, po ilgosios pertraukos sugrįžusi „Baskonia“ iš karto ėmė jautį už ragų ir diktuodami įspūdingą tempą iki pat rungtynių pabaigos šventė įtikinamą pergalę.

„Baskonia“ gretose rezultatyviausiai pasirodė Rokas Giedraitis, kuris per 26 ant parketo praleistas minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 3/3 trit., 0/1 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Kitas lietuvis Tadas Sedekerskis per 15 žaidimo minučių surinko 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.) ir atkovojo 7 kamuolius.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis ir Simone Fontecchio po 15, Stevenas Enochas 14, Wade‘as Baldwinas ir Matthew Costello 13.

ASVEL: Chrisas Jonesas 17, Victoras Wembanyama 10, Jamesas Gistas 8.