L. Williamso 50 taškų parbloškė „Warriors“, L. Markkanenas ir „Bulls“ po dviejų pratęsimų pranoko K. Porzingį ir „Knicks“ (VIDEO, REZULTATAI)

Lou Williamsas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, nustebino NBA čempionus, o jo vedama Los Andželo „Clippers“ 125:106 pranoko „Golden State Warriors“ ekipą.

L. Williamsas, kuris pelnė 50 taškų, vien trečiajame surinko 27, kai visa „Warriors“ komanda per šį ketvirtį pelnė 28 taškus. Gynėjas pataikė 8 dvitaškius iš 11, 8 tritaškius iš 16 ir 10 iš 10 baudų. 8 tritaškiai taip pat yra gynėjo karjeros rekordas. Jis taip pat pridėjo ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Šis gynėjo pasirodymas sugadino ir Kevino Duranto šventę. Puolėjas pelnė 40 taškų, perkopė 20 tūkst. taškų ribą ir tapo antru jauniausiu krepšininku tai padarius. Pirmasis yra LeBronas Jamesas.

„Clippers“ taip pat nutraukė ir 12 iš eilės pralaimėjimų seriją „Warriors“ komandai. NBA čempionai šiuo pralaimėjimu nutraukė penkių pergalių seriją, o dar nesibaigus rungtynių „Oracle“ arenoje susirinkę žiūrovai pradėjo skirstytis.

Tiesa, šiose rungtynėse nežaidė Stephenas Curry, kuriam rytinėje treniruotėje atsinaujino čiurnos traumą, o Klay Thompsonui buvo nuspręsta suteikti poilsio.
„Warriors“ ekipoje K. Durantas pelnė 40 taškų, Zaza Pačulija pridėjo 12, o Andre Iguodala 9.

„Clippers“ komandoje L. Williamsas su 50 buvo rezultatyviausias, Tyrone‘as Wallace‘as pridėjo 22, Montrezlas Harrellas 14 (7 atk. kam.), C.J. Williamsas pelnė 12, o DeAndre Jordanas 10 (12 atk. kam.).

Tuo metu rungtynėse tarp Čikagos „Bulls“ ir Niujorko „Knicks“ ekipų įvyko tikras trileris, kurį po dviejų pratęsimų laimėjo „Bulls“ 122:119.

Šias rungtynes neabejotinai papuošė Lauri Markkaneno ir Kristapo Porzingio mikrodvikova. Suomis pelnė 33 taškus (2/7 dvit., 8/15 trit., 5/5 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių. Tai buvo jo rezultatyviausios karjeros rungtynės NBA, o 8 tritaškiai taip pat yra naujasis asmeninis L. Markkaneno rekordas. Tuo tarpu K. Porzingis pelnė 24 taškus ir nusileido suomiui.

„Bulls“ arčiau pergalės buvo tiek ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tiek pirmojo pratęsimo. Likus 17 sekundžių iki paskutinio ketvirčio pabaigos L. Markkanenas galėjo išvesti „Bulls“ į priekį, tačiau K. Porzingis blokavo suomio metimą. Tuo metu pirmojo pratęsimo metu pats K. Porzingis su sirena įdėjęs kamuolį į krepšį išplėšė dar papildomas 5 minutes.

O antrojo pratęsimo metu Krisas Dunnas ir L. Markkanenas galiausiai palaužė „Knicks“ ekipą.

„Knicks“ komandoje Michaelas Beasley pelnė 26 taškus (12 atk. kam.), K. Porzingis pridėjo 24 (4 blk.), Courtney Lee ir Jarrettas Jackas (10 atk. kam., 10 rez. perd.) pridėjo po 16, o Enesas Kanteris 15.

„Bulls“ komandoje L. Markkanenas pelnė 33 taškus, Denzelis Valentine‘s ir Robinas Lopezas po 20, Justinas Hliday 16, o Davidas Nwaba 13.

Dalaso Mavericks“ 115:111 Šarlotės „Hornets“
Jutos „Jazz“ 107:104 Vašingtono „Wizards“
Detroito „Pistons“ 114:80 Bruklino „Nets“
Portlando „Trail Blazers“ 122:121 Hjustono „Rockets“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 102:105 Memfio „Grizzlies“
Orlando „Magic“ 103:110 Milvokio „Bucks“
Oklahomos „Thunder“ 88:104 Minesotos „Timberwolves“
Atlantos „Hawks“ 110:97 Denverio „Nuggets“