Ketvirtajame kėlinyje visiškai subyrėjęs „Žalgiris“ krito Kazanėje

Kauno „Žalgiris“ (3-13) Eurolygoje patyrė jau trečiąją nesėkmę iš eilės. Jure Zdovco auklėtiniai išvykos rungtynėse 53:66 (12:13, 11:13, 19:16, 11:24) nusileido ketvirtajame kėlinyje įsisiautėjusios Kazanės „Uniks“ ekipai.

Praktiškai visas rungtynes dominavo gynybinis krepšinis. Iki ilgosios pertraukos abi ekipos bendrai sudėjus nepelnė nė 50 taškų. Vis tik kauniečių gynybą subyrėjo ketvirtojo kėlinio pradžioje, o aikštės šeimininkai surengė spurtą 19:4 ir susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išlaikydami iki galo iškovojo jau trečiąją pergalę paeiliui.

„Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai pasirodė Marekas Blazevičius, kuris per 10 minučių pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Šeimininku herojumi šį kartą tapo kroatas Mario Hezonja, kuris per 34 minutes prie pergalės pridėjo 20 taškų (4/9 dvit., 4/6 trit.) ir atkovojo 6 atšokusius kamuolius.