J. Valančiūnas vėl surinko galingą dvigubą dublį, tačiau komandos neišgelbėjo (VIDEO)

Savo galingą sportinę formą ir toliau demonstruoja mūsų tautietis už Atlanto žaisdamas NBA krepšinio lygoje. Jonas Valančiūnas su Memfio "Grizzlies" (29-44) ekipa namuose turėjo pripažinti Minesotos "Timberwolves" (33-40) pranašumą rezultatu 112-98 (25:25, 25:24, 18:34, 31:28).

Pirmoji rungtynių klostėsi labai atkakliai ir nei vieno komanda neatitolo bei ne kartą keitėsi pirmaujanti ekipa. Visgi po ilgosios pertraukos namai sugrįžo visiškai nepasiruošę ir leido varžovams laimėti kėlinį dvigubu pranašumu, kurio panaikinti ketvirtame kėlinyje nepavyko.

J. Valančiūnas per 27 minutes pelnė 20 taškų (6/14 dvitaškių, 1/1 tritaškis, 5/7 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, tačiau suklydo 4 kartus ir 5 prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo Mike Conley su 23 taškais.

Nugalėtojų gretose daugiausiai taškų pelnė Karl-Anthony Towns 33, dar 22 pridėjo Andrew Wiggins.