K. Thompsonas pagerino NBA tritaškių rekordą, o „Warriors“ sutriuškino „Bulls“

Klay Thompsonas pataikė 14 tritaškių ir pagerino savo komandos draugo Stepheno Curry NBA rekordą bei atvedė „Golden State Warriors“ (7-1) 149:124 (44:28, 48:22, 33:39, 24:35) į pergalę kovoje išvykoje su Čikagos „Bulls“ (2-5).

Thompsonas per 27 minutes įmetė 14 tritaškių iš 24. Tai atletui pavyko padaryti vos per tris kėlinius, o rekordinį tritaškį jis įmetė iki ketvirčio pabaigos likus 5 minutėms. Tuomet buvo paprašyta minutės pertraukėlė ir krepšininkai pasveikino savo komandos draugą.

Prieš tai geriausias rezultatas NBA priklausė Curry, kuris buvo įmetęs 13 tritaškių. Tai snaiperis padarė 2016 metų lapkričio mėnesį.

Thompsonas iš viso įmetė 52 taškus (4/5 dvit., 14/24 trit., 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir perėmė vieną kamuolį. Ketvirtajame kėlinyje snaiperis aikštėje nepasirodė.

Šį sezoną Thompsonas turėjo problemų atakuodamas iš toli. Iki šio mačo jis per septynerias rungtynes buvo įmetęs tik 5 tritaškius iš 36 bandymų.

Atletas jau pirmajame kėlinyje įmetė daugiau tritaškių (6) nei prieš tai per visą sezoną. Antrajame kėlinyje Thompsonas pridėjo keturis tritaškis, o trečiajame – dar keturis. 10 tritaškių pirmoje rungtynių pusėje – dar vienas naujas NBA rekordas.

„Bulls“: Zachas LaVine’as ir Antonio Blakeney po 21, Wendellis Carteris 18, Cameronas Payne’as ir Jabari Parkeris po 15.

„Golden State Warriors“: Klay Thompsonas 52 (4/5 dvit., 14/24 trit.), Stephenas Curry 23 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Alfonzo McKinnie 19 (10 atk. kam.), Quinnas Cookas 16, Kevinas Durantas 14 (8 rez. perd.).