L. Westermannas atskleidė, kad Maskvoje dėl patirtos traumos vos neteko amputuoti kojos

Į Kauno "Žalgirį" grįžęs ir sėkmingai iki traumos įsiliejęs Leo Westermannas atskleidė, kad šio sezono apskritai galėjo nebūti jo karjeroje.

"Žalgiris" prancūzą susigrąžino šį rudenį, kai jis dėl visą sezoną kamavusių traumų buvo priverstas atsisveikinti su Maskvos CSKA.

"Full Basket" leidiniui L. Westermannas atskleidė, kad Maskvoje po kojos sumušimo jam buvo prasidėjusios tokio lygio komplikacijos, kad galėjo netekti visos kojos.

"Praėjusio sezono trauma buvo labai sunki. Iš pradžių tai atrodė tik kaip sumušimas, bet trauma buvo komplikuota. Trūko arterija, kraujas išsiliejo į koją. Vos nepraradau kojos", – atskleidė prancūzas.

Dar vėliau įžaidėjas turėjo nugaros problemą, tačiau jas išsigydė ir grįžo rungtyniauti į Kauną.

"Daug dirbau, kad galėčiau grįžti į rikiuotę. Teko smarkiai aukotis. Bet dabar bandau pasveikti ir sugrįžti į savo geriausią formą. Dabar treniruojuosi ir saugau save daugiau nei bet kada anksčiau", – pridūrė Leo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts