D. Sabonis buvo universalus, bet išgelbėti „Pacers“ nepavyko

NBA lygoje universalų pasirodymą surengęs Domantas Sabonis nepajėgė išgelbėti Indianos „Pacers“ (22-13) ekipos nuo pralaimėjimo Denverio „Nuggets“ (24-10) ir rezultatu 116:124 (37:27, 27:35, 24:30, 28:32) pralaimėjo.

Pirmasis kėlinys buvo sėkmingas mūsiškio komandai, kuri susikūrė dviženklį pranašumą, tačiau jau sekantys kėliniai klostėsi pagal „Nuggets“ norus ir atotrūkis tirpo. Nors, kovota iki galo, tačiau ketvirtame kėlinyje varžovai sugebėjo užtikrinčiau sužaisti ir pasiekti pergalę.

D. Sabonis per 39 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą ir padarė dvi klaidas.

Rezultatyviausias buvo J. Lambas su 30 taškų.

Nugalėtojų gretose M. Porteris pelnė 25 taškus, J. Murray ir N. Jokič pelnė po 22.