LKF vadovai laukia Brazdeikio rinktinės stovykloje

Ignas Brazdeikis bandys patekti į rinktinės dvyliktuką

Maždaug už pusantro mėnesio prasidės Lietuvos rinktinės kovos olimpiniame atrankos cikle Kaune. Jame grumsis 6 ekipos, o į Tokiją iškeliaus tik šio atrankinio turnyro nugalėtojas.

Lietuvių varžovai pirmame etape bus Korėjos ir Venesuelos krepšininkai, o kitoje grupėje grumsis Lenkija, Angola ir Slovėnija.

Vis dėlto, geriausiems mūsų šalies krepšininkams teks prieš tai rinktis į prieš tokius turnyrus nuolat rengiamą treniruočių stovyklą. Ji prasidės birželio viduryje, o atrankiniai mačai „Žalgirio“ arenoje vyks birželio 29 – liepos 4 dienomis.

Pirmą kartą nacionalinės komandos treniruočių procese turėtų dalyvauti ir neseniai Lietuvos piliečiu vėl tapęs Ignas Brazdeikis. Su Orlando „Magic“ NBA sezoną jau baiginėjantis 22 metų Kanadoje užaugęs kaunietis, kaip tikimasi, netrukus gali pasirodyti Lietuvoje, kur galėtų skubos tvarka pasidaryti lietuvišką pasą.

„Mūsų tikslas – matyti jį rinktinės stovykloje jau šiais metais“, – žodžių į vatą nevyniojo LKL generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts