P. Jankūnas: Šaro krepšinio supratimas – tiesiog neįtikėtinas

Prieš šio vakaro Eurolygos rungtynes su „Maccabi“ Paulius Jankūnas interviu metu pasidalino savo įspūdžiais apie „Žalgirio“ vyriausiąjį trenerį Šarūną Jasikevičių.

Interviu su Walla metu P. Jankūnas dar kartą patvirtino, jog būtent Š. Jasikevičius pakeitė dabartinio „Žalgirio“ mentalitetą.

„Būdamas treneriu Šaras pakeitė tai, kaip mes mąstome: anksčiau mes buvome itin savo namų aikšte pasikliaujanti komanda ir visiems būdavo sunku žaisti mūsų arenoje, tačiau išvykose mes žaisdavome kur kas prasčiau“, – kalbėjo P. Jankūnas.

„Žalgirio“ kapitonas taip pat atskleidė, jog jo nenustebino sėkmingas Š. Jasikevičiaus perėjimas iš žaidėjo į trenerius, o jo teigimu, Šarui pranašumą prieš kitus trenerius suteikia neeilinis krepšinio supratimas.

„Šaras su manimi žaidė tiek „Žalgirio“ komandoje, tiek nacionalinėje ekipoje, bet turiu pripažinti, kad man nebuvo keista pereiti prie to, jog jis tapo mano treneriu – tai buvo paprasta. Jis puikiai mus pažįsta ir žino kaip mus geriausiai išnaudoti. Treneris leidžia į jį kreiptis vardu, tačiau jis taip pat supranta, kur nubrėžti liniją, o kur galima pajuokauti ir būti draugu.

Jo žaidimo intelektas yra tiesiog neįtikėtinas, o tai jam duoda pranašumą prieš varžovų trenerius lygiai taip pat, kaip tai anksčiau jam suteikdavo pranašumą prieš varžovų žaidėjus“, – teigė puolėjas.

Interviu pabaigoje P. Jankūnas atskleidė, jog pabaigęs karjerą neketina prisidėti prie Š. Jasikevičiaus trenerių štabo.

„Aš vis dar nežinau ką darysiu, kai pabaigsiu savo karjerą, tačiau esu tikras, kad neprisijungsiu prie jo trenerių štabo.“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts