„Monaco“ iš Kauno iškeliauja iškovojusi dramatišką pergalę

Kauno „Žalgiris“ (3-12) Eurolygoje patyrė jau 12-ąją nesėkmę šiame sezone. Jure Zdovco auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje tik po pratęsimo 98:107 (21:22, 22:26, 27, 13, 21:31, 3:12) dramatiškai nusileido „Monaco“ (6-9) krepšininkams, kuriems tai pirmoji pergalė po penkerių iš eilės nesėkmių.

Iki ilgosios pertraukos komandų žaidimas buvo praktiškai lygus. Po pertraukos sugrįžę žalgiriečiai surengė greitą šturmą ir laimėjo atkarpą 13:5. Puikus žalgiriečių žaidimas vyravo iki pat lemiamo ketvirčio į kurį Kauno „Žalgiris“ žengė turėdamas 9 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje Mike’o Jameso vedama „Monaco“ ekipa ne tik sugebėjo išlyginti rezultatą, bet ir likus kiek mažiau nei 3 minutėms turėjo 6 taškų pranašumą. Likus rungtyniauti 8 sekundes Robas Grayus pataikė vieną iš dviejų baudos metimų ir komandas skyrė vos 2 taškai. Rungtynių didvyriu tapo ilgai tilėjęs Edgaras Ulanovas, kuris paskutinę pagrindinio laiko minutę pataikė pirmąjį savo dvitaškį ir išlygino rezultatą.

Pratęsimo metu Kauno „Žalgiriui“ nepavyko realizuoti metimų iš žaidimo, o „Monaco“ jau per pirmąsias dvi minutes turėjo 6 taškų pranašumą. Per likusias tris minutes kauniečiams iš duobės išlipti jau nebepavyko ir teko pripažinti svečių pranašumą.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė Janis Stelniekas, kuris per 32 žaidimo minutes pelnė 22 taškus (2/5 dvit., 5/7 trit., 3/4 baud.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Žalgiris“: Janis Strelnieks 22, Artūras Milaknis 19, Joshas Nebo 14, Lukas Lekavičius 13.

Monaco“: Mike‘as Jamesas 20, Dwayne‘as Baconas 19, Alpha Diallo 13, Robas Gray ir Willas Thomasas po 12.