Nenugalimoji Š.Jasikevičiaus „Barcelona“ skaudžiai krito Tel Avive

Šaro sėkmė baigėsi Tel Avive

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (6/1) septintajame Eurolygos ture patyrė pirmąją ir labai skaudžią nesėkmę. Katalonijos ekipa išvykos rungtynėse rezultatu 85:68 (31:18, 25:18, 9:18, 20:14) pripažino Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkų pranašumą.

Rungtynių baigtis šiame susitikime paaiškėjo dar pirmajame kėlinyje. „Maccabi“ Šaro auklėtinius pasitiko geležine gynyba, o be aistros į aikštelę žengę katalonai atrodė sutrike ir darė klaidas, kurias šeimininkai vertė lengvais taškais ir kūrėsi sau komforto zoną. Pirmo varžybų ketvirčio pabaigoje Ioanio  Staifopoulo kariauna jau turėjo dviženklį pranašumą, o po antrojo skirtumas išaugo iki 20 taškų.

Po ilgosios pertraukos „Barcelona“ atrodė geriau bei energingiau, tačiau jėgų pakeisti rungtynių baigtį katalonams neužteko. To pasakoje lietuvio treniruojama ekipa paliko Tel Avivo areną į savo Eurolygos sąskaitą įsirašę pirmąją ir labai skaudžią nesėkmę.

„Mūsų gynyba buvo nuostabi, kai atėjome į vakarėlį. Tačiau, deja, mes praleidome pirmąją vakarėlio pusę“, – pasibaigus rungtynėms vaizdingai kalbėjo Š.Jasikevičius.

Pamokančiose rungtynėse pasižymėti progą gavo ir Rokas Jokubaitis. „Barcelonos“ ekipos jaunasis naujokas aikštelėje praleido 8 minutes, pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 dvit.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.