Pratęsime triumfavę „Grizzlies“ nukovė „Warriors“ ir žengė į atkrintamąsias

Memfio „Grizzlies“ krepšininkai Nacionalinėje krepšinio asociacijoje iškovojo kol kas svarbiausią šio sezono pergalę. Tayloro Jenkinso auklėtiniai išvykos rungtynėse po pratęsimo 117:112 (30:29, 32:20, 16:24, 21:26, 18:13) palaužė „Golden State Warriors“ ekipą ir nugvelbė paskutinį kelialapį į atkrintamųjų etapą.

„Grizzlies“ ženkliai geriau pradėjo rungtynes. Pirmajame ketvirtyje svečiai vienu metu pirmavo dviženkliu pranašumu, tačiau Curry tritaškiai atsilikimą sumažino iki minimalaus. Antrajame ketvirtyje svečiai vėl susikrovė solidų pranašumą, o į rūbinę žengė turėdami 13 taškų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę šeimininkai sumažino atsilikimą iki 5 taškų. Likus keletui minučių iki rungtynių pabaigos „Grizzlies“ ir vėl susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau „Warriors“ laimėjo atkarpą 14-4 ir išplėšė mače pratęsimą. Vis tik, pratęsimo metu Graysono Alleno ir Ja Moranto tritaškiai galutinai pražudė „Golden State Warriors“ ekipos šansus žengti į atkrintamąsias.

Jonas Valančiūnas buvo labai arti dvigubo dublio. Lietuvis per 26 žaidimo minutes pelnė 9 taškus (1/1 trit., 2/5 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė 6 kartus.

Nugalėtojus į pergalę vedė Ja Morantas, kuris per 46 minutes pelnė 35 taškus (5/10 trit., 9/19 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“ komandos neišgelbėjo net įspūdingai rungtyniavęs Stephenas Curry, kuris per 47 minutes pelnė 39 taškus (6/15 trit., 7/13 dvit., 7/7 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 7 kartus.

„Warriors“: Stephenas Curry 39, Andrew Wigginsas 22, Jordanas Poole'as 19, Draymondas Greenas 11, Kentas Bazemore'as 10.

„Grizzlies“: Ja Morantas 35, Dillonas Brooksas 14, Graysonas Allenas 12, Xavieras Tillmanas 11, Jarenas Jacksonas ir Desmondas Bane'as po 10,Jonas Valančiūnas ir Kyle'as Andersonas po 9.