F. Alonso sustabdė sumuštinio pakuotė

Bahreine F. Alonso ištiko kurioziška nesėkmė

Labiausiai patyręs šio sezono „F-1″ lenktynininkas Fernando Alonso, atrodė, galės džiaugtis gana geru sugrįžimu į Formulės-1″ varžybas po pertraukos. Ispanas pakankamai sėkmingai važiavo Bahreino „Grand Prix“, sėkmingai grūmęsis su tokiais „F-1″ trasų grandais kaip „Aston Martin“ žvaigždė Sebastianas Vettelis ar „Ferrari“ pilotas Carlosas Sainzas.

Formulės-1″ varžybas po pertraukos. Ispanas pakankamai sėkmingai važiavo Bahreino „Grand Prix“, sėkmingai grūmęsis su tokiais F-1 trasų grandais kaip „Aston Martin“ žvaigždė Sebastianas Vettelis ar „Ferrari“ pilotas Carlosas Sainzas.

Vis dėlto, įveikęs 32 ratus iš 56, 39 metų „Alpine“ komandos lenktynininkas buvo netikėtai priverstas pasitraukti iš lenktynių dėl stabdžių problemų.

Pasirodo, iš 9-osios pozicijos Bahreine startavusiam trasų veteranui koją pakišo stabdžių sistemoje įstrigusi sumuštinio pakuotė. Pakilusi temperatūra lėmė stabdžių gedimą, tad nenorėdamas rizikuoti lenktynininko sveikata, „Alpine“ komandos techninis direktorius Marcinas Budkowskis nutarė nebeleisti Fernando toliau varžytis trasoje.

„Gaila, kad neteko pamatyti finišo vėliavėlės, aš išties labai mėgavausi lenktynėmis ir sugrįžimu. Viskas kėlė labai daug gerų emocijų“, – sakė 2005 ir 2006 metų „Furmulės-1″ nugalėtojas.

Tuo tarpu pirmojo „F-1″ etapo Bahreine nugalėtoju tapo Lewisas Hamiltonas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts