Puikiai startavęs Verstappenas triumfavo Meksikoje

Sekmadienio vakarą Meksikoje vykusiame „Formulės-1“ etape ypatingai svarbią pergalę iškovojo „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas, kuris už savo nugaros paliko Sergio Perezą bei Lewisą Hamiltoną.

Maxas Verstappenas lenktynes pradėjo iš trečiosios pozicijos, tačiau iš karto šovė į priekį ir jau pirmajame posūkyje aplenkė du „Mercedes“ lenktynininkus. Kvalifikacijos nugalėtojas Valtteri Botas patekęs į susidūrimą su Danieliu Ricciardo, apsisuko trasoje ir atsidūrė rikiuotės gale.

Sportininkams aplenkus Valterri Botas bolidą į susidūrimą taip pat pateko ir Mickas Schumacheris, Estabanas Oconas ir Yuki Tsunoda. Iš karto po šio įvykio trasoje pasirodė saugos automobilis.

Po šios pergalės Maxas Verstappenas dar labiau padidino atotrūki galutinėje įskaitoje. Olandas su 312,5 taško rikiuojasi pirmojoje pozicijoje, tuo tarpu antrojoje – Lewisas Hamiltonas su 293,5 taško, trečias Valtteri Botas (185).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts