Michaelis Schumacheris tęsia kovą dėl išgyvenimo

Lygiai prieš ketverius metus, 2013 metų gruodžio 29 dieną, automobilių sporto, o taip pat ir visas pasaulis buvo sukrėstas dramatišku įvykiu Prancūzijos Alpėse, kur Michaelis Schumacheris patyrė sunkią galvos smegenų traumą ir nuo to laiko legendinio lenktynininko vardas į pasaulio žiniasklaidą patenka būtent tik šiame kontekste.

Užtikrintai yra aišku ne daug kas: Schumacheris dabar yra savo namuose Šveicarijoje, kur jam garantuotas aukštos kvalifikacijos gydytojų priežiūra, tam buvo nupirkta pati naujausia aparatūra ir pasamdyti aukščiausios kvalifikacijos specialistai. Septyniskart pasaulio čempiono šeima daro viską, kad nebūtų įsibrauta į jos privatų gyvenimą ir yra į teismus padavusi ne vieną leidinį, kurie vienaip ar kitaip platina gandus ir netikrus pranešimus, neatitinkančius tikrovės.

„Sprendimas apsaugoti jį nuo publikos dėmesio buvo priimtas dėl Michaelio interesų ir šeima turi teisę daryti taip, kaip ji nori“, – įsitikinusi Sabine Kehm, Schumacherio vadybininkė.

Regis, pats svarbiausias dalykas, apie kurį verta priminti gausiems Michaelio talento fanams, kurie stebėjo jo pasirodymus dar nuo 1990 metų pradžios – tai, kad yra tęsiamas prieš metus startavęs nekomercinis projektas „Keep Fighting“, t.y. „Tęsk kovą“, kurį pradėjo Schumacherio šeima. Jo devizas – „Niekada nepasiduok“, kuriuo Michaelis visuomet vadovavosi slidinėjimo trasose, beje, nuo pat vaikystės. Tarp kitko, prie savo pirmojo karto vairo jis atsisėdo kai jam tebuvo 4 metai, o paskutines savo lenktynes „Formulėje-1“ jis važiavo, kai jam buvo 40 metų. Štai kur karjera.

Ir dar. Jeanas Todtas – vienas iš nedaugelio žmonių, kuris su Schumacherio šeima palaiko glaudžius santykius ir jis tikrai gerai informuotas apie viską. Kalbėdamas „FIA šlovės salės“ atidarymo ceremonijoje, jis pasakė: „Mums trūksta Michaelio, bet jis tęsia kovą“.

Nėra jokio pagrindo netikėti FIA prezidento žodžiais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts