M. Šumacherio sveikata gerėja – jis pradėjo vaikščioti

Geriausias visų laikų F1 lenktynininkas Michaelis Šumacheris dar prieš penkerius metus paniro į gilią komą, tačiau artėjant vokiečio 50-mečiui, teigiama, jog jis pakilo iš lovos. Nuo visuomenės krupščiai slepiamas M. Šumacheris šiuo metu sveiksta viloje Šveicarijoje.

2013-aisiais slidinėdamas nelaimingo atsitikimo metu galvos traumą patyręs lenktynininkas pusantrų metų išgulėjo komos būsenoje, kuomet buvo išsiaiškinta, jog jo gyvybei pavojus nebegresia. Atlikus reikia mus tyrimus ir operaciją, F1 legenda išleistas gydytis namo, tačiau jo sveikata akylai prižiūrima dar iki šiol. Teigiama, jog lenktynininko gydymas kasmet kainuoja apie 50 tūkstančių eurų.

FIA prezidentas, Jean Todt'as sakė: “Aš dažnai kontaktuoju su Michaeliu, aš lankausi pas jį dažnai. Mes netgi žiūrėjome kartu vienas iš lenktynių jo namuose Šveicarijoje, kurios vyko Brazilijoje".

Gruodi buvo pranešta, kad jis gali judėti ir nėra prikaustytas prie lovos, tai reiškia, kad jis po truputi lavina savo kūną.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts