Naujas „Formulės-1“ sezonas jau šį sekmadienį

Sugrįžta "Formulė-1" sezonas

Vos už kėlių dienų automobilių sporto mylėtojai sulauks to, ko laukė visus praėjusius metus. Kovo 28 dieną startuos 2021 metų “Formulės-1” sezonas.

2021 metų F1 kalendoriuje yra namutamos 23 stingdančios ir prie televizijos ekranų kaustantančios lenktynės, o visų ilgai lauktą sezoną pradės legendinis Bahreino “Grand Prix”.

Visai neseniai visos komandos atliko bandomuosius testus sezono pradžios laukiančiame Bahreine. Po atliktų testų didžiausia įspūdį paliko “Red Bull” komanda ir atrodo jog šiais metais būtent jie gali mesti iššūkį jau septynerius metus prie savęs čempiono titulą laikančiai “Mercedes” ekipai. Kitas labai įdomus bandomųjų testų reškinys – “Aston Martin” komanda su keturis kartus pasaulio čempionu tapusiu Sebastianu Vetteliu priešakyje. Pastarieji sau kelia absoliučiai maksimalius tikslus.

Taip pat reikėtų paminėti, kad „McLaren“ ekipoje ankščiau naudoti „Renault“ varikliai buvo pakeisti į „Mercedes“ įrangą, bet tai neturėtų tapti trikdžiu, nes šios ekipos pilotu ir toliau išlieka kylanti F1 žvaigždė – Danielis Ricciardo. Neturėtume praleisti ir to fakto, kad į sportą grįžta viena didžiausių „Formulės-1“ žvaigždžių – Fernando Alonzo, kuris stos prie ankščiau buvusios „Renault“ bei dabar tapusios „Alpine“ komandos vairo. Atstovaudamas šiai ekipai Ispanijos lenktyninkas 2005-2006 metais laimėjo 2 pasaulio čempiono titulus ir dabar tikisi sugrįžti į aukštumas.

Visas naujoves, iššūkius, pasikeitimus, sugrįžimus ir viską, kas kelia klausimus arba stingdo kvapą naujajame „Formulės-1“ sezone – išvysime jau kovo 28 dieną, sekmadienį – „Viaplay“ sporto pasiūloje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts