L. Hamiltonas triumfavo Portugalijoje ir pagerino M. Schumacherio rekordą

Portugalijoje vykusiose F-1 lenktynėse dominavęs Lewisas Hamiltonas pagerino Michaelio Schumacherio rekordą, iškovojęs 92 pergalę karjeroje.

Antras Algarvės trasoje vykusiose varžybose finišavo kitas „Mercedes“ ekipos pilotas Valtteri Bottas, o „Red Bull“ atstovas Maxas Verstappenas užlipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Po starto, kuomet virš Algarvės trasos iškrito keli lietaus lašai, sunkiausia buvo sportininkams, pasirinkusiems vidutinio kietumo padangas. Tarp jų – abu „Mercedes“ pilotai. L. Hamiltonas po starto pirmuose posūkiuose išsaugojo pirmąją vietą. Tuo tarpu V. Bottas trumpam buvo praradęs poziciją M. Verstappenui. Suomiui vis dėlto pavyko susigrąžinti prarastą poziciją, o įveikus kelis posūkius, aplenkti ir komandos draugą L. Hamiltoną. Tiesa, abu „Mercedes“ pilotus greitai pavijo ir aplenkė „McLaren“ atstovas Carlosas Sainzas.

Sportininkams įveikus šešis ratus, „Mercedes“ pilotai išsprendė savo padangų problemas ir paviję minėtąjį C. Sainzą jį aplenkė be didesnio vargo.

Dar po 20-ies ratų L. Hamiltonas, pasinaudojęs DRS, pavijo ir aplenkęs V. Bottą tapo lenktynių lyderiu. Atsidūręs rikiuotės priekyje britas sėkmingai tolo nuo varžovų, iš kurių taip ir nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo. Galų gale L. Hamiltonas be didesnio vargo finišavo pirmas ir iškovojo 92-ąją pergalę karjeroje.

V. Bottas, greičiu taip ir neprilygęs komandos draugui, finišo liniją kirto antroje vietoje. O M. Verstappenas, pirmame rate neišvengęs susidūrimo su Sergio Perezu, finišavo trečias ir užlipo ant trečio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Geriausiai tarp „Ferrari“ pilotų pasirodė Charlesas Leclercas, finišavęs ketvirtoje vietoje. Tuo tarpu antrasis italų ekipos lenktynininkas Sebastianas Vettelis varžybas baigė dešimtas ir iškovojo 1 tašką.

Puikiai lenktynių pabaigoje pasirodė „AlphaTauri“ pilotas Pierre‘as Gasly. Prancūzas iki finišo likus dviem ratams aplenkė S. Perezą ir finišavo penktoje vietoje.

Varžybų pabaigoje minėtasis S. Perezas prarado poziciją ne tik P. Gasly, bet ir C. Sainzui, kuris finišavo šeštas.

Aštuntoje ir devintoje pozicijose finišo liniją kirto du „Renault“ komandos sportininkai. Estebanas Oconas lenktynes baigė aštuntas, o Danielis Ricciardo – devintas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts