Legendinis F. Alonso atsisveikino su F-1

Po ilgai trukusių spekuliacijų Fernando Alonso paskelbė apie savo sprendimą. Ispanas po šio sezono palieka F-1.

Vis dėlto kol kas F. Alonso nepranešė, koks jo bus žingsnis po pasitraukimo iš F-1, tačiau daugelis spėlioja, kad ispanas patrauks į „IndyCar“.

Dar praėjusiais metais „McLaren“ atsisakė „Honda“ variklių ir perėjo prie „Renault“, kas privertė F. Alonso pasilikti dar bent metams. Vis dėlto šis sezonas dukart F-1 čempiono neįtikino liti dar ilgiau.

„Po nuostabių 17 metų šiame nuostabiame sporte, atėjo laikas pokyčiams ir atėjo laikas judėti į priekį. Aš mėgavausi kiekviena šių nuostabių sezonų minute ir negaliu užtektinai atsidėkoti žmonėms, kurie visa tai padarė taip ypatinga.

Vis dar liko kelios lenktynės šį sezoną ir aš jose dalyvausiu su dar didesniu atsidavimu ir dar didesne aistra negu bet kada.

Pažiūrėsime, ką ateitis atneš. Nauji iššūkiai jau laukia už kampo. Aš išgyvenu vienus laimingiausių laikų savo gyvenime, bet atėjo laikas patirti naujus nuotykius.

Noriu padėkoti visiems „McLaren“ komandoje. Mano širdis bus visada su šia komanda. Žinau, kad jie sugrįš dar stipresni ir geresni ateityje ir tai gali būti labai geras momentas man sugrįžti. Tai padarytų mane labai laimingu.

Aš sukūriau nuostabius ryšius su daugybe fantastiškų žmonių „McLaren“ komandoje ir jie man suteikė galimybę praplėsti mano horizontą ir lenktyniauti kitose kategorijose. Aš jaučiu, kad esu dar įvairiapusiškesnis pilotas.

Aš priėmiau šį sprendimą prieš kelis mėnesius ir jis buvo tvirtas. Nepaisant to, aš norėčiau nuoširdžiai padėkoti Chase‘ui Carey ir „Liberty Media“ už visas dėtas pastangas, kad tik persigalvočiau ir visiems kitiems, kurie susisiekė su manimi šiuo metu.

Galiausiai, noriu padėkoti savo buvusioms komandoms, buvusiems komandos draugams, kolegoms, partneriams, žurnalistams ir visiems, kurie su manimi dirbo mano F-1 karjeros metu. O ypač mano fanams visame pasaulyje. Esu tikras, kad mūsų keliai dar susidurs ateityje“, – kalbėjo F. Alonso.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts