Agentas iš Kroatijos atskleidė L. Modričiaus norus: anksčiau ar vėliau jis žais Italijoje

Madrido „Real“ ir Kroatijos žvaigždę Luka Modričių po pasaulio čempionato supa įvairūs gandai.

Kroatas yra siejamas su išvykimu iš „karališkojo klubo“, o po jo tautiečio agento Marko Naletiličiaus komentarų šios kalbos gali tik dar labiau paaiškėti.

Agentas atskleidė, kad geriausias pasaulio čempionato žaidėjas norėtų išvykti į Milano „Inter“ ekipą. Tiesa, M. Netaličius neužsiminė apie tikslią datą.

„Faktas, kad Milano ekipa jau bandė įsigyti Modričių ir jis jau svarstė tą pasiūlymą tik rodo, kokią įtaką Cristiano Ronaldo jau turi Italijos futbolui.

Modričius nori būti žvaigžde „Serie A“ pirmenybėse su „Inter“. Aš tikiu, kad anksčiau ar vėliau Luka žais Italijoje. Kaip ir daugelis jo amžiaus kroatų, jis užaugo žiūrėdamas Italijos futbolą“, – kalbėjo M. Netaličius.

Tuo metu Italijos dienraštis „Football Italia“ teigia, kad kroatas jau šią vasarą gali persikelti į „Serie A“ pirmenybes. Teigiama, kad L. Modričius jau prašė savo agento, kad šis pasirūpintų šiuo perėjimu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts